WELLNESS SLUŽBY

RELAXACE A UVOLNĚNÍ NA HORÁCH

Využijte naši nabídku komplexní uvolňující léčebné terapie, která zahrnuje tyto prvky:
Aromaterapie podporuje a upravuje krevní a lymfatický oběh, zklidňuje napětí ve svalech, zvyšuje energii v těle, zlepšuje psychickou a fyzickou pohodu.

Bioterapie, která harmonizuje energii ve vnitřních orgánech, léčí a pomáhá od bolesti (také hlavy, kloubů, zad).

Reflexologie je metoda, která napomáhá tělu vrátit se do dynamického stavu rovnováhy

Reiki Terapie odstraňuje energetické blokády, posiluje fyzické tělo, zvyšuje odolnost organismu, uvolňuje psychiku člověka. Pomáhá při přepracování, nedostatku odpočinku, napětí apod.

Akupresura je starověká čínská léčebná metoda. Působením tlaku prstů na body,které leží na meridiánech, se uvolňují vytvořené bloky. Zablokovaná energie má za následek onemocnění orgánů nebo jednotlivých částí těla. Cílem akupresury je nastolit v těle člověka rovnováhu energií jin a jang, která vede k uzdravení celého organismu a vyléčení některých chorob.

 

Lymfatická ruční masáž (Lymfodrenáž)
Masáží je vhodné ošetřovat zejména části těla, ve kterých se projevují poruchy lymfatického systému a části těla jim přiléhající ve směru toku lymfy. Odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolické procesy v těle, detoxikovat organismus - to vše dokáže lymfatická masáž! Mnohonásobně dokáže zkrátit dobu léčení výronů kloubů, zlomenin končetin, poúrazových a pooperačních stavů!

 

Lymfatická ruční masáž - ceník

Lymfodrenáž - 80 minut

900 Kč


Terapie - ceník Foto

Terapie - 50 minut

750 Kč

Objednání 1 den dopředu.